Výsledky hodnocení projektů dotačního programu Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro školní rok 2013/14 a rozvojového programu Podpora okresních a krajských kol soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro školní rok 2013/2014

pátek 3. ledna 2014 ·

Dne 12. prosince 2013 schválila porada vedení materiál Výsledky hodnocení projektů dotačního programu Podpora soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro školní rok 2013/2014 a rozvojového programu Podpora okresních a krajských kol soutěží a přehlídek v zájmovém vzdělávání pro školní rok 2013/2014.

Rozpis finančních prostředků na jednotlivé soutěže a příjemci těchto prostředků jsou uvedeny v níže uvedené tabulce (Rozpočet souteží narok 2014.xlsx).

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.