Automobily s pohonem na LPG

pátek 20. září 2013 ·

Kniha je určena pro majitele vozidel s pohonem na LPG i pro řidiče, kteří uvažují o typové či individuální přestavbě svého vozidla a hledají odpovědi na otázky z oblasti přestaveb, provozu na LPG, údržby a seřizování vozidel. V publikaci naleznete rovněž podrobné informace o aktuálně platných předpisech, posouzení ekonomické návratnosti i praktické rady a návody na odstranění nejčastějších závad.


Z obsahu knihy:

 • vlastnosti a rozdělení vozidel na LPG
 • LPG jako motorové palivo a jeho vlastnosti
 • typové a individuální přestavby a zástavby LPG ve vozidlech
 • opravy a doporučení pro majitele vozidel
 • jednobodové i vícebodové vstřikováni LPG
 • emulátor lambda sondy a variátory předstihu zážehu
 • předpisy týkající se LPG a tuzemská legislativa
 • finanční návratnost a ekonomika provozu na LPG i ostatní alternativní paliva
 • otázky a odpovědi z oblasti přestaveb a provozu na LPG
 • fotografie, nákresy a přehledná schémata pro lepší orientaci v oblasti LPG
 • význam použitých zkratek
Ukázky stran: Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.