CERMAT: Maturitní testy a zadání 2013 - jaro

úterý 13. srpna 2013 ·

Kompletní testy a zadání jarní maturitní zkoušky 2013 včetně klíčů správných řešení ke stažení.

Sada A - jaro 2013


Český jazyk a literatura

Český jazyk v úpravě pro neslyšící


Matematika


Cizí jazyky

 Anglický jazyk


 

Anglický jazyk v úpravě pro neslyšící


Německý jazyk


Španělský jazyk

Francouzský jazyk


Ruský jazyk


Směrnice o ex-post ověření validity

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.