Testování v 5. a 9. ročníku ZŠ: videoprůvodce instalace Klienta, stažení Dávky testů a Poinstalačního testu

úterý 7. května 2013 ·

8 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 6:38  

Klasika, termin, kdy to ma byt hotove je temer tady a tak zverejnime navod...

Maly zazrak je, ze navod nevysel az po terminu.

Absurdistan

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 8:04  

A to ještě možná po stažení dávek zjistíte, že Vám nejdou poslechy, přestože jste si je do požadavků zadali. jenže kdosi nahoře špatně nahodil do systému na stahování vaše REDIZO, a vy budete stahovat dávky znovu. Akrát mi není jasné, proč my dole bychom měli dělat práci dvakrát a doplácet na chyby těch ,kteří to mají na ČSI na starosti.
Myslím si, že by spíše bylo vhodné, že testování na škole neproběhlo a napsat důvod. jen tak by se totiž ukázalo, kde v generálce byly chyby. Takhle se to všechno ututlá a příští rok se chyby budou opakovat znovu, protože za ně není nikdo zodpovědný.

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 8:07  

No tak návody jsou zveřejněné dávno, milý anonyme, teď jako bonus asi zveřejnili videoprůvodce, o kterém se dosud nikde nemluvilo. Já mám vše hotovo už cca 10 dní a bez jakýchkoli problémů.

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 8:34  

Bože, inspektorskej, a teď tu o Sněhurce! Příručky byly zveřejněny 29. dubna, pokud se nepletu. A my ve škole taky učíme, ignorante vypatlanej. Aplikace je jako vloni naprosto pitomá, neumožňuje instalaci na školní server, natož aby fungovala online bez instalace. Rozkopírování na jednotlivé počítače může navrhnout jen naprostý neumětel.

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 11:08  

Ja vim, ze navody zverejneny jso, ale proc teda tento videonavod?
Na pristi rok? Pro koho?

Kdyby ten, kto ma toho testovani na starosti pouzival tu kouli na krku, byl by i tento navod vyvesen v predstihu.

Mimochodem, testovaci test se stahuje az zvlast - pekna blbost. Proc se proste nestahne zaroven s ostatnimi testy?

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 11:30  

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Tak pokud ten videonávod nepotřebujete, uštřete si čas s hloupými komentáři a běžte se věnovat něčemu smysluplnému. U nás instalujeme až příští týden, takže do té doby jsem rád za cokoliv, co mi to ještě víc usnandní.

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 11:40  

"U nás instalujeme až příští týden"

Podle harmonogramu ma byt tento tyden nainstalovano.

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 12:01  

Kdepak, ti co netestují už první den, můžou instalovat i později. Nečtete pokyny.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.