Memofon: vytvořte si myšlenkovou mapu online z textu

úterý 7. května 2013 ·

Online editorů myšlenkových map je celá řada, Memofon je zajímavý interpret textu, který dokáže pracovat i s obrázky nebo se zdrojovým kódem.

Na počátku minulého roku jsme přinesli přehled online editorů myšlenkových map v článku Jany Zárubové Online na myšlenkové mapy. Mezi nimi byl i jednoduchý interpret textu Text2MindMap, který vytvářel jednoduché myšlenkové mapy. Memofon toho umí mnohem více, kromě textu můžete vkládat do myšlenkové mapy nejen obrázky nebo odkazy, ale také zdrojový kód. V online aplikaci je šest vzorových myšlenkových map, kde si můžete možnosti prohlédnout.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.