CERMAT: Německý jazyk - didaktický test - jaro 2013

pondělí 6. května 2013 ·

CERMAT zveřejnil další zadání státních maturit na webu Nová maturita vzápětí po ukončení průběhu testů. Podívejte se na didaktický test z Německého jazyka.
Nahrávka poslechového subtestu (32MB archiv ZIP)

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
7. května 2013 v 7:31  

Je někde k dispozici správné řešení testu, prosím? Děkuji za odpověď.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.