Redesign webu MŠMT aneb Obraz resortu (aktualizováno)

úterý 12. března 2013 ·

Přiblble optimistické fotografie z fotobanky stav školství ani ministerstva nespasí, vodoznak na nich nejspíše vypovídá o finanční situaci resortu: šetříme, kde se dá...

Aktualizace: Na adrese http://www.msmt.cz/ je již zpět původní verze webu.

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
12. března 2013 v 15:55  

Redesign se netýká jen ministerského webu, ale i úřadu samotného. Jen co Pepa Dobeš vytáhl z ministerstva paty, už se zase připravuje rozdělení výzkumných ústavů, které Pepa před rokem sloučil. Favorit Pepy Dobeše pan Mgr. Hořejší, který slučoval NÚOV, VÚP a IPPP ČR do jednoho gigantického Národního ústavu pro vzdělávání (NÚV) teď nešetří kritikou na předchozí šlendrián páně ministra. Prý to bylo nepromyšlené, ale teď to nové vedení MŠMT zase napraví. Informace, že před znovurozdělením ústavů vzniknou prozatím další funkce náměstků pro IPPP ČR, právě rušený NIDV a NIDM je dost šokující. Dříve se prý nekomunikovalo (tedy ústav se školami a školskými zařízeními), ale důkazem opaku je prý to, že „jsme tady a komunikujeme“.
Závěrečná slova páně Horejšího-Dolejšího k auditoriu vyjevených účastníků porady je neuvěřitelná: „Děkujeme vám, že jste přežili:“ Mám pocit, jako bychom přežili holocaust nebo přinejmenším Protektorát, ale pocit úlevy se jaksi nedostavuje. Rozjíždí se totiž nový REDESIGN.

Anonymní řekl(a)...
13. března 2013 v 11:39  

Jak to bylo v seriálu Jistě, pane premiére? Ministerstva se sloučí = lidé zůstanou a jen se přidá další koordinační vrstva. A navíc se nám hezky snižuje nezaměstnanost v úřednické sféře. :)

Anonymní řekl(a)...
13. března 2013 v 11:51  

Fiala je mnohem větší kalamita na ministerstvu než Dobeš blahé paměti. Bohužel :-((

Anonymní řekl(a)...
13. března 2013 v 12:58  

Nemyslím si. I s inteligentním prevítem zmůžete víc, než s blbcem.

Anonymní řekl(a)...
13. března 2013 v 17:16  

I s inteligentním prevítem zmůžete víc, než s blbcem.
To je hezká průpovídka, ale WHO IS WHO?
WHO IS ten inteligentní prevít and
WHO IS blbec :-)
Toť otázka, milý Watsone!

Anonymní řekl(a)...
13. března 2013 v 21:35  

Město JIČÍN a časopis MATEŘÍDOUŠKA vyhlašují u příležitosti 23. ročníku festivalu JMP
VÝTVARNOU SOUTĚŽ
na téma
STRAŠIDLA ZE MLEJNA A OKOLÍ
- soutěž je určena pro jednotlivce i týmy.
- zapojit se ale může každý, kdo rád kreslí, maluje, vystřihuje – bez ohledu na věk
- malujte libovolnou technikou malba, kresba, koláž aj.), na libovolném formátu
- …to není vše – strašidýlka na obrázku POJMENUJTE a jejich JMÉNA NAPIŠTE na zadní stranu obrázku

Tolik strašidel jako je MŠMT ČR a v přilehlých oustavech v Jičíně ani v Mateřídoušce nikdy neviděli.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.