Video: Zachraňte Úžlabinu

středa 13. února 2013 ·

Průběh pondělí 11. února 2013. Ředitel odboru školství Dr. Pilař a jeho nepřipravené a nekompetentní vystoupení na SPŠE V Úžlabině.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
13. února 2013 v 10:26  

Nijak neznám tuto školu, nedokážu posoudit, proč by měla nebo neměla být zrušena. Ale, a to je to hlavní, co mě zajímá, proč se zrovna o této škole tolik mluví? Čím si zaslouží to, že by neměla být zrušena (pardon, sloučena)? Vždyť takových škol je po celé republice mnoho, a nepomůže jim nic - sebelepší kvalita, sebevětší nevole ze strany studentů, rodičů... Že by to tady bylo něco jiného, když přišla paní poslankyně?

Sam Zajíček řekl(a)...
13. února 2013 v 12:57  

No, uz to, ze se o teto skole tolik mluvi (a ne ve zlem), naznacuje, ze by nemela byt zrusena.

Anonymní řekl(a)...
13. února 2013 v 23:29  

Aktuálně.cz píše, že místo toho už byl zrušen Pilař :-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.