Londýn - Průvodce s mapou National Geographic

úterý 26. února 2013 ·

Praktické informace, přehledné mapky a cenné rady


Od Westminsteru po Buckinghamský palác, od Hyde Parku po Greenwich, od National Gallery po Tate Modern, od City k London Tower – hlavní město ­Velké Británie se před vámi v?mžiku otevře díky tomuto jedinečnému průvodci!


  • Netradiční pojetí: u každé oblasti rozkládací mapka, s níž se okamžitě zorientujete
  • 10 míst, která musíte vidět, a 10 námětů, jak si užít současný Londýn
  • 100 turistických atrakcí, muzeí a památek vyznačených v mapě
  • 200 dalších míst (restaurace, puby, bary, čajovny, kavárny, obchody, butiky, umělecká centra, divadla, koncertní sály, kluby, diskotéky…), která autoři vyzkoušeli na vlastní kůži
  • Veškeré nezbytné praktické informace, včetně dopravy a ubytování
  • Pro každý vkus a každou peněženku!
 Ukázky stran:Vydal CPress, doporučená cena 249 Kč.

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.