5. 3.: Konference Vzdělání pro 21. století - technologie, testování a nové trendy ve výuce angličtiny

úterý 5. února 2013 ·

Společnost BOHEMIAN VENTURES a PEARSON si vás dovolují pozvat na konferenci pro ředitele ZŠ Vzdělání pro 21. století - technologie, testování a nové trendy ve výuce angličtiny.

  • V čem spočívá vzdělání pro 21. století?
  • Jak se stát moderní školou, která reflektuje vývoj
  • technologií a moderní trendy ve výuce?
  • Jak motivovat studenty?
  • Kam směřuje výuka angličtiny?
Konference se koná 5. 3. 2013 v Praze, 9:15 – 16:00 v Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, Praha 9.

Program ke stažení
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.