Na stránkách rodicevitani.cz najdete návod, jak posoudit kvalitu školy

středa 9. ledna 2013 ·

Podívejte se na krátké video, které vysvětluje, co je to „rodičovská inspekce“

Na stránkách značky Rodiče vítáni je od včerejška k dispozici praktický návod pro rodiče, kteří právě v tuto chvíli vybírají základní školu pro své dítě, případně si potřebují ujasnit, podle čeho mohou odlišit k dětem vstřícnou a nevstřícnou školu. Text popisuje „rodičovskou inspekci“ tedy první nahlédnutí rodiče za dveře školy a vysvětluje zájemcům, čeho si mají všímat a co z jednotlivých detailů vyvozovat.

Dozvíte se tu, jak má vypadat zvonek u vchodu do školy, co se dá vyčíst z dětských výkresů na nástěnce a co to znamená, když je při hodině na chodbách školy naprosté ticho. Čtěte ZDE.

Stejné téma ve stručnosti popisuje i krátké video, které v rámci projektu Dobrá škola financovaného ministerstvem školství připravil Aisis o.s. Sledujte ZDE nebo ZDE.

3 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2013 v 11:26  

"Jestlize je mrtvo ve vsech tridach najednou"

jsou prazdniny!!!
Sedych

obyčejná učitelka řekl(a)...
9. ledna 2013 v 16:25  

Nezahrávejte si s humorem - Luděk byl odsud za humor "vypískán"! :/

Anonymní řekl(a)...
9. ledna 2013 v 19:00  

Pozoruhodný edukační tandem. Tomáš a Ondřej – evangelisté školské deformy.

Pan Feřtek má pravdu, s ním inteligentní člověk opravdu nemůže hovořit jako s dospělým.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.