Mac OS X Lion: Kompletní průvodce

středa 30. ledna 2013 ·

Kompletní informace o operačních systémech Mountain Lion a Lion v jedné knize

Pořídili jste si Mac a potřebujete se rychle zorientovat v jeho operačním systému? Přešli jste na Lion či Mountain Lion z některé z předchozích verzí Mac OS X a rádi byste využívali všechny jejich nové možnosti?

Kompletní průvodce ze světově úspěšné edice Missing Manual se tomuto operačnímu systému věnuje do posledního detailu, odhaluje na první pohled skrytá nastavení a obsahuje množství tipů, triků a řešení problémů, díky nimž bude vaše práce v operačních systémech Lion a Mountain Lion rychlejší, efektivnější a bezpečnější. Vzhledem k širokému pokrytí témat je kniha určena jak začínajícím, tak pokročilým uživatelům.V publikaci najdete mimo jiné tato témata:
 • Využití Launchpadu, Spotlightu, Docku a Mission Control na maximum  
 • Řešení problémů při instalaci, upgradu či migraci systému  
 • Nastavení zobrazení, jazyka, kontroly pravopisu a sdílení v síti  
 • Průvodce novými programy Oznamovací centrum, Zprávy a Poznámky  
 • Správa hudební a fi lmové sbírky pomocí iTunes  
 • Přenos, úprava a publikace fotografi í pomocí iPhoto  
 • Správa Time Machine, zálohování, obnova a přenos dat  
 • Automatizace rutinních činností pomocí Automatoru a AppleScriptu  
 • Základní unixové příkazy, tipy a triky pro Terminál  
 • iCloud, synchronizace a integrace sociálních sítí  
 • Windows na Macu, vizualizace a Boot Camp 

Kniha obsahuje anglické i české verze ovládacích prvků. Na konci naleznete bonusovou kapitolu od českého autora Jiřího Fialy, která přibližuje hlavní novinky systému Mountain Lion a jejich využití.

Vydal Computer Press, doporučená cena 1290 Kč

Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.