Martin Rychlík: Hledá se ředitel/ka 007

úterý 13. března 2012 ·

Z ministerstva školství se nejspíše chystá odejít šestá šéfka evropských fondů Dita Schautová. Který odvážlivec to zkusí po ní?Ministerstvo školství dost možná brzy vypíše inzerát následujícího znění: „Hledáme vrchního ředitele/ku sekce evropských fondů. Požadujeme schopnost pracovat pod velkým tlakem, jazykové schopnosti, znalost bruselského prostředí, odvahu a hlavně velikou vůli riskovat.“ Proč? Podle dvou důvěryhodných zdrojů ČESKÉ POZICE končí na postu „pověřené“ zástupkyně (neobsazeného místa) vrchního ředitele EU fondů Dita Schautová, která k dnešnímu dni podala výpověď.

O odpověď jsme e-mailem požádali tiskový odbor ministerstva, mobilní telefon Schautové byl v úterý ráno nedostupný. „Jde o spekulaci a Dita Schautová je od včerejšího dne v Bruselu, kde dnes vede důležitá jednání za ministerstvo,“ odvětilo ČESKÉ POZICI tiskové oddělení. Sama Schautová však svou výpověď posléze potvrdila serveru Aktuálně.cz.

Celý článek na webu ČESKÁ POZICE

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.