Generální zkouška ověřování výsledků žáků na úrovni 5. a 9. roč. ZŠ - testovací aplikace pro Linux

pondělí 12. března 2012 ·

Instalační balíček je určen všem školám, které se od 21. 5. do 8. 6. 2012 zúčastní 1. celoplošné generální zkoušky, a které pro její realizaci hodlají použít PC s operačními systémy Linux. Instalační soubory byly testovány ve verzích openSUSE, Centos 6, Fedora 16, Red Hat a je možné je využít i v dalších distribucích.Součástí příloh jsou i instalační příručky, ve kterých jsou uvedena i specifika využití této verze aplikace.

Z uživatelského hlediska se však nic nemění a je možné využít uživatelské příručky k aplikaci pro Windows.

Sada pro Linux (archiv ZIP)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.