27. 2.: Přehlídka digitálních učebních materiálů přiláká nejen soutěžící

středa 8. února 2012 ·

Finálovým kolem celostátní soutěže výukových objektů Domino ČR vyvrcholí 27. února 2012 v prostorách MŠMT její letošní první ročník. Z přihlášených 180 soutěžních prací jich bude odborná porota hodnotit ve finále osmnáct. Na vítěze čekají hodnotné ceny a rovněž putovní cena z rukou ministra školství zhotovená ve Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské Kamenický Šenov.


Pozvánka ke stažení ve formátu DOCX nebo PDF.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.