Placky pro Dobeše mají v Praze i Brně úspěch

úterý 31. ledna 2012 ·

EDUin vyhlašuje konkurz na nejvtipnější „dobešovskou“ placku či slogan.


Protestní akce „Stydím se za nejlepšího ministra školství“ má mezi učitelskou a studentskou veřejností slušný úspěch. Počet přímo rozdaných placek přesáhl 500, další se vyrábějí. Zájemci z míst, kde nejsou odběrová místa, si mohou předlohu stáhnout a placku si nechat vyrobit sami. EDUin požádal příznivce celé akce o finanční podporu na výrobu dalších placek a vyhlásil na svých stránkách konkurz na placku s nejvtipnějším nápisem.

Na stránkách eduin.cz je ode dneška možné si stáhnout novou variantu placky, tentokrát s doslovnějším nápisem „Stydím se za českého ministra školství“.

Zatím bylo vyrobeno osm set placek, které je možné si vyzvednout zdarma v Praze v knihkupectví Fišer, Kaprova ulice č. 19 (nedaleko Filosofické fakulty) a v knihkupectví Ostrov v Mikulandské 1. V Brně pak v prodejně Wobchůdek, patřící cestovní kanceláři Kudrna, v podchodu na hlavním nádraží a ve studentské kavárně Krmítko na Fakultě sociálních studií, Joštova 10.

Zároveň byl na stránkách EDUin vyhlášen konkurz na grafický návrh nejvtipnější „dobešovské“ placky nebo sloganu. Zaslané návrhy budou vystaveny ve webové galerii k posouzení návštěvníky stránek. Na stránkách je také zároveň možné prostřednictvím online formuláře přispět na výrobu dalších placek.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.