7.-9. 11.: 12. ročníku semináře Informatika ve škole

úterý 4. října 2011 ·

Zveme vás k účasti na 12. ročníku celostátního semináře Informatika ve škole, který se koná ve dnech 7. až 9. listopadu 2011 na tradičním místě ve Zlenicích u Čerčan.Pořadatelem je firma Pachner, vzdělávací software, s.r.o.

Semináře se zúčastní autoři programu Bakaláři, pozváni jsou zástupci mnoha významných softwarových firem, jako jsou např. Microsoft, AutoCont, Zoner, AVG technologies, IceWarp, Exac, Cutter, 16up group, SGP Systems a další. V doprovodném programu vám v krátkých referátech a formou výstavky představíme celou řadu softwarových produktů. Pozvány jsou rovněž firmy s nabídkou hardware, doplňků, prezentační techniky i počítačové literatury.

Podrobnosti naleznete na webu Pachner.cz

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.