Přečtěte si: Ministerstvo školství pořídilo pro své úředníky superpočítače

čtvrtek 14. července 2011 ·

Stovka úředníků ministerstva školství dostane notebooky vybavené speciální čtečkou otisků prstů, obrazovkou s vysokou zobrazovací kvalitou a diskem, který lze na dálku smazat. Budou je využívat pro práci z domova nebo na služebních cestách.

Z článku vfe v ParlamentníListy.cz vybíráme:

Někteří odborníci navíc mají pochybnosti, zda státní úředníci vůbec potřebují přístroje s nejmodernějšími technologiemi. „Je nesmyslné kupovat takové notebooky, pokud mají sloužit ve stejných situacích jako stolní počítač," myslí si Marek Frelich, nezávislý konzultant v oboru informačních technologií.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.