MŠMT: Potíže v aplikaci BENEFIT7

pátek 15. července 2011 ·

Dne 1.7.2011 došlo k technickým problémům v aplikaci BENEFIT7. Při pokusu o finalizaci monitorovací zprávy se objevuje chybové hlášení: „BN7-268360: Není správně proveden součet položek rozpočtu (výdajů, nákladů) projektu. Vstupte prosím na záložku Rozpočet (Výdaje, Náklady) projektu, změňte libovolnou položku a uložte záznam. Tím dojde k přepočítání rozpočtu (výdajů, nákladů) projektu. Pokud ani po opětovném přepočtu chybová hláška nezmizí, obraťte se prosím na kontaktní osobu vyhlašovatele výzvy.“ Chyba by měla být odstraněna v polovině příštího týdne.V případě, že je příjemce povinen odevzdat monitorovací zprávu v období nefunkčnosti aplikace BENEFIT7, termín pro předložení monitorovací zprávy se z důvodu technických problémů v aplikaci BENEFIT7 automaticky prodlužuje.

Termín pro předložení monitorovací zprávy se prodlouží vždy o příslušný počet kalendářních dnů zmeškaných od původně stanoveného termínu předložení MZ až do data zajištění plné funkčnosti BENEFIT7.

V případě, že takto vypočtená lhůta bude kratší než 3 kalendářní dny, prodlužuje se termín pro předložení monitorovací zprávy o 3 kalendářní dny.

Takto prodloužený termín pro předložení MZ nebude ze strany Řídicího orgánu rozporován.

Za vzniklé komplikace se omlouváme. Prosím, sledujte úvodní stránku aplikace BENEFIT7 (www.eu-zadost.cz), kde budou zveřejňovány aktuální informace ohledně řešení problému a termín obnovení funkčnosti aplikace BENEFT7.

Děkujeme za pochopení

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.