Španělština pro děti - Español para niños

pondělí 6. června 2011 ·

Tato zábavná učebnice je určena dětem mladšího školního věku. V patnácti lekcích (a třech opakovacích lekcích) chlapec Aitor doprovodí děti do míst, která ho zajímají, a seznámí je s lidmi, jež má rád. Děti tak poznají jeho rodinu, nahlédnou do jeho pokoje, zjistí, co rád jí, co si obléká, jaká jsou kolem něj zvířata, podívají se spolu do školy, oslaví Vánoce, zasportují si…


Kniha byla vytvořena pro děti studující jazyk pod vedením vyučujícího.

Umožní jim:
  • získat základní slovní zásobu
  • tvořit jednoduché věty
  • porozumět krátkým textům
Učebnice pokrývá pouze základní gramatické jevy (jednoduché časování v přítomném čase, tvorbu záporu, základní informace o členech).

V příloze naleznete kvarteto a v jednotlivých lekcích několik her sloužících k zopakování a upevnění slovní zásoby.

Kniha obsahuje španělsko-český slovníček zahrnující všechna slova v ní použitá.

Učebnice pomůže dětem snadno zvládnout základy španělského jazyka a povzbudit chuť k dalšímu studiu.

Více informací o knize vč. ukázkové kapitoly naleznete na http://knihy.cpress.cz/spanelstina-pro-deti.html.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.