Videozáznamy z Kulatého stolu SKAV Zveřejnilo MŠMT standardy vzdělávání nebo testové úlohy?

pondělí 14. března 2011 ·

K dispozici je záznam vystoupení Arnošta Veselého z FSK UK a osmiminutový sestřih nejzajímavějších názorů.Arnošt Veselý from KAMERAMAN.CZ on Vimeo.

Sestřih z celé diskuse:Standardy vzdělávání from KAMERAMAN.CZ on Vimeo.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
14. března 2011 v 14:31  

Odbornícize SKAV a EDUin,

jaká škoda, že nenechali udělat ty zpropadené standardy právě Vás.
To už by se tu standardizovalo a testovalo, jen by to fičelo... :)

Anonymní řekl(a)...
14. března 2011 v 16:39  

Současný návrh „standardu“ vychází z očekávaných výstupů oborů v RVP ZV. Ty jsou jak známo v koncepčním rozporu s obecnými vzdělávacími cíli formulovanými v témže dokumentu.

tohle tvrdí p. Veselý. Tak to jsem teď úplně vedle, co s tím mám dělat. Mám od zítřka přestat zkompetentňovat, když je to v rozporu, nebo to jsou zase jen takové kecy Eduinů a plácnutí do vody..?
Mimochodem, mohl by p. Veselý prozradit, na které škole vyučuje, že bychom se na tu správnou vizi přišli podívat? Mám tu ještě dva zvědavé kolegy, přišli by taky.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.