EU peníze školám: Jak vypadá zpracování žádostí škol za poslední měsíc?

čtvrtek 17. března 2011 ·

K 10. 2. byla záloha odeslána z MŠMT na kraje pro 1313 škol, o měsíc později to bylo pro 1718 škol, tedy během čtyř týdnů MŠMT odeslalo 405 záloh.

Žádostí během těchto čtyř týdnů přibylo 339, MŠMT tedy vyřizuje více žádostí, než dostává. Z předchozích statistik vyplývá, že k 9. 12. 2010 bylo podáno 1728 žádostí škol, doba zpracování žádosti je tedy nyní zhruba 3 měsíce. Na MŠMT je nyní celkem 871 nevyřízených žádostí, z toho 253 žádostí, kde již školy akceptovaly rozhodnutí.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
27. března 2011 v 15:43  

Myslim, ze Vas vypocet neni uplne presny, ve skutecnosti ministerstvo zpracovava rychleji. Vim o nekolika kolezich, kteri si podali zadost o projekt nedavno, za zhruba 6 tydnu dostali rozhodnuti o dotaci. Projekt ale kolegove naplanovali tak, ze zacina az v zari, takze msmt jim penize posle nejdrive v cervenci (ministerstvo NESMI podle zverejnenych pravidel poslat penize drive nez 2 mesice pred zacatkem projektu). Sleduji tady ta cisla pravidelne a zda se, ze to bude okolo 200 projektu, ktere jiz maji akceptaci ale u kterych se ceka, takze to Vas vypocet vyrazne ovlivni.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.