Kdo bude připravovat testování žáků ZŠ?

čtvrtek 10. února 2011 ·

Výsledky zadávacího řízení: „Odborná pomoc s vedením projektu „Automatizovaného testování 5. a 9. tříd základních škol“ a Projektová dokumentace „Automatizované testování 5. a 9. tříd základních škol“.

Ke stažení:

Odborná pomoc s vedením projektu „Automatizovaného testování 5. a 9. tříd základních škol“


OP_Oznámení o výběru nejvhodnější nabídky.pdf
OP_Zápis_část1.pdf
OP_Zápis_část2.pdf

Projektová dokumentace „Automatizované testování 5. a 9. tříd základních škol“

PD_Oznámení o výběru nejvhodnější nabídky.pdf
PD_Zápis_část1.pdf
PD_Zápis_část2.pdf

3 komentářů:

Simona CARCY řekl(a)...
10. února 2011 v 18:37  

Asi si budu muset doplnit vzdělání, ale nějak nechápu, kdy ta ministerská komise vlastně rozhodovala. V dokumentu OP_část1.pdf (viz zde http://www.msmt.cz/file/14366), který pan Recman a další podepsali 17.1.2011 se poměrně obsáhle a v minulém čase hovoří o tom, co vše se událo 27.1.2011. Zdá se, že je někde v koordinaci rozhodnutí drobná, nevýznamná chybka, která ukazuje, že všechno mohlo být docela jinak. Ale možná se na webu MŠMT časem objeví jiný, již opravený dokument....

Anonymní řekl(a)...
10. února 2011 v 22:12  

Třeba se ukáže, že by mohla být pravdivá verze, které se zdráhám uvěřit, že by snad některému z účastníků mohlo být naznačeno, že by neměl trvat na svém vyhodnoceném pořadí. Jen tak totiž mohou být všechny veřejné zakázky ministerstva co nejvíc průhledné, že už ani křišťálopvější být nemohou. Jak kdyby si tam nevšimli, kde je dneska křišťálový Standa.

Eny Gma řekl(a)...
11. února 2011 v 10:41  

Co Vy na to, pane ministře? ;-)

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.