Zpátky do školy - učebnice z CPressu se slevou 20%

čtvrtek 2. září 2010 ·

Měsíc září je symbolem začátku nového školního roku na všech základních, středních i vysokých školách, stejně jako zahájení jiných vzdělávacích a profesních kurzů. Chceme vám tento start maximálně zpříjemnit a proto můžete v termínu 1. 9. - 30. 9. 2010 objednat v našem e-shopu knihy.cpress.cz všechny tituly z oborů Učebnice a Výchova a pedagogika s akční slevou 20%.


V naší nabídce naleznete například oblíbené učebnice informatiky pro střední školy od Pavla Roubala či pro základní školy a víceletá gymnázia od Jiřího Vaníčka. Za zmínku také stojí také komplexní vysokoškolské učebnice přírodních věd - Biologie, Psychologie, Anatomie a Oceánografie nebo ucelené řady výchovných a pedagogických titulů z oborů logopedie, grafomotoriky a rozvoje zrakového vnímání.

S knihami z CPressu je učení a vzdělávání radost!

Sleva je platná pouze v internetovém obchodu http://knihy.cpress.cz pro obory Učebnice a Výchova a pedagogika v období 1.9. – 30.9.2010 nebo do vyprodání zásob na knihy z produkce CPress. Slevu není možné kombinovat s jinými slevami.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.