Plán hlavních úkolů inspekční činnosti ČŠI na školní rok 2010/2011

čtvrtek 1. července 2010 ·

Na základě 19. porady vedení MŠMT dne 15. června 2010 byl schválen Plán hlavních úkolů inspekční činnosti na školní rok 2010/2011.2 komentářů:

Pavel Laskavec řekl(a)...
1. července 2010 v 13:32  

Je nechutné, že existují lidé, kteří mají žaludek na to, vzít peníze za takhle zbytečnou práci.
Uff.

Anonymní řekl(a)...
1. července 2010 v 13:56  

To jako za práci inspekční, pedagogickou či redakční?
Ich vertehe kein Word tschechisch!?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.