Napište námět na sociální reklamu

úterý 11. května 2010 ·

Program Jeden svět na školách společnosti Člověk v tísni vyhlásil audiovizuální soutěž Kdo jiný? Soutěž je určena studentům středních škol, kteří se rádi realizují psaním. Do soutěže může každý středoškolák napsat námět na sociální reklamu. Myšlenka a poselství jejich nekomerčního reklamního spotu by měla mladé lidi vyburcovat k akci a povzbudit k tomu, aby nebyli lhostejní k věcem, které se kolem nich dějí.


Návrhy mohou být do soutěže zaslány ve třech možných formátech:

  • Napsaný námět nebo scénář
  • Nakreslený komiks (story board)
  • Natočené krátké video

Uzávěrka soutěže je 30. května 2010. Vybrané náměty budou zfilmovány účastníky, kteří se zúčastní mezinárodní školy filmových klubů v srpnu 2010 v Banské Štiavnici na Slovensku. Na tuto filmovou akci se mohou přihlásit i samotní autoři námětů. Více informací o soutěži, praktické rady k tomu, jak postupovat při psaní námětů a ukázky sociálních spotů jsou publikovány na našich webových stránkách.

Autor vítězného návrhu bude oceněn kvalitní digitální videokamerou.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.