Bořivoj Brdička: Digitální revoluce v australském školství

pondělí 15. března 2010 ·

Australská ministryně školství Julia Gillard vyhlásila 18. února nový program, jehož cílem je zajistit odpovídající vzdělání v oblasti technologií pro učitele a vedoucí pracovníky škol. Tento nejnovější 40 milionový projekt (nazvaný The Digital Strategy for Teachers and School Leaders) je součástí mnohem rozsáhlejší iniciativy australské vlády (Digital Education Revolution), do níž je plánováno investovat do roku 2013 2.2 miliardy AUD.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.