Bořivoj Brdička: eLearning Awards 2009

pondělí 14. září 2009 ·

Evropská cena eLearning Awards je udělována od roku 2001. Organizačně ji zajišťuje European Schoolnet, tj. organizace založená ministerstvy školství většiny evropských zemí zkoumající a koordinující aplikaci vzdělávacích technologií ve školách. Cílem této ceny je podpořit a zviditelnit nejkvalitnější aktivity v oblasti výukového využití informačních a komunikačních technologií. Prestižnější ocenění v Evropě snad neexistuje. Do určité míry srovnatelná by snad mohla být jen Evropská cena eTwinningu, jíž se však mohou zúčastnit pouze projekty realizované v rámci tohoto programu. Pozor, podmínkou pro účast v soutěži eTwinning je zisk národního certifikátu kvality (Quality Label), jehož uzávěrka je zítra, tj. 15.9.!

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.