Jiří Husa: Další vzdělávání učitelů po welšsku

čtvrtek 14. května 2009 ·

Na konferenci evropské sítě národních vzdělávacích rad (EUNEC), která proběhla v říjnu minulého roku v litevském Vilnjusu, zazněl také příspěvek pana Garyho Brace, který se zabýval systémem přípravy učitelů ve Walesu (západní část Velké Británie). Některé myšlenky z uvedených principů budování učitelské profese mohou být inspirativní v kontextu diskuzí o standardu učitelské profese u nás.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.