Jan Wagner: Obrázky pro výukové objekty

pondělí 27. dubna 2009 ·

Při přípravě výukových objektů řeší řada pedagogů problém s autorskými právy k použitým obrázkům či fotografiím. Připravili jsme pro vás odkazy na několik archivů s desetitisíci obrázků s vhodnou licencí.EduPic Graphical Resource nabízí fotografie a kresby, které shromáždil William Vann.Web edupics.com nabízí přes 7500 kreseb zatříděných do 40 kategorií.Obrázky jsou různé kvality:Sbírka Pics4Learning.com nabízí nespočetně fotografií v 50 kategoriích, je tu i pokročilé vyhledávání.Archiv MorgueFile nabízí přes 150000 fotografií v osmi hlavních kategoriích.Ke každému snímku je k dispozici odkaz, HTML nebo BB kód pro vložení s odkazem.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.