ČTK: Vláda přijala Liškův návrh zákona o pedagogických pracovnících

pondělí 26. ledna 2009 ·

Vláda dnes přijala návrh novely zákona o pedagogických pracovnících, která zahrnuje požadavky na kvalifikaci učitelů. Norma změkčuje požadavky na vzdělání učitelů, o pět let, na rok 2014, posunuje termín, do kterého musejí nekvalifikovaní učitelé nastoupit do vysokoškolského studia. ČTK to řekl ministr školství Ondřej Liška.
http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/vlada-prijala-liskuv-navrh-zakona-o-pedagogickych-pracovnicich/356956&id_seznam=

ČTK

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.