MathCurve 1.1

pondělí 24. září 2001 ·

Zaměření : Program na vykreslování grafů funkcí a vyhodnocování výrazů. Vhodný k výuce funkcí ve 2. ročníku a průběhu funkce ve 4. ročníku gymnázia.
OS a HW nároky : MS Windows 95 a vyšší. Na disku vyžaduje 0,4 MB.
Autor a rok vzniku : Simon Benjaminsson, 2000
Licence : shareware
Velikost : 0,47
Jazyk : anglicky

Program MathCurve plní podobnou funkci jako předchozí Matematika 1.2. Umí tedy vykreslovat grafy funkcí, vyhodnocovat číselné výrazy, hledat regresní funkce a integrovat a derivovat.

Na rozdíl od Matematiky 1.2 má přehlednější pracovní prostředí a jednodušší ovládání. K jeho dalším výhodám patří možnost mít zároveň zobrazených více grafů a moci tak např. porovnávat více funkcí najednou. Nevýhodou je zase to, že neumí exportovat grafy do jiných aplikací (jedině přes Print Screen), je v angličtině a je shareware.

Součástí programu je nápověda, která uživatele seznámí se všemi jeho funkcemi. Program se instaluje.


Zde stáhněte

dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.