Valerie Wágnerová: V Pardubicích proběhne odborný seminář interní grantové soutěže

středa 22. března 2000 ·

Ve čtvrtek 23. března bude probíhat v kongresovém sále rektorátu Pardubické univerzity seminář, při němž budou výsledky své celoroční práce prezentovat mladí řešitelé ze všech fakult univerzity. Ve čtvrtek 23. března bude probíhat v kongresovém sále rektorátu Pardubické univerzity odborný seminář, při němž budou výsledky své celoroční práce prezentovat mladí řešitelé ze všech fakult univerzity a Ústavu jazyků a humanitních studií, kterým byly v roce 1999 přiděleny na základě interní grantové soutěže finanční prostředky na řešení výzkumných projektů. Interní grantovou soutěž na rok 1999 vypsal rektor Univerzity Pardubice s cílem zvýšit zájem mladých pracovníků a doktorandů o výzkumnou a vědeckou činnost a podpořit tyto jejich odborné aktivity i finančně. Mezi 36 nejúspěšnějších mladých řešitelů byl rozdělen jeden milion korun. 


Grantová komise Univerzity Pardubice, vedená prorektorem pro vzdělávání a vědu doc. Ing. Jaroslavem Jandou, CSc., využije prezentace řešitelů projektů na celouniverzitním semináři zároveň jako součást vyhodnocení celkové úspěšnosti dosažených výsledků a efektivnosti vynaložených finančních prostředků. Ne nepodstatným přínosem semináře je i to, že si mladí vědci mohou vyzkoušet své dovednosti a umění prezentovat svou práci i změřit ve vědecké komunikaci své síly s ostatními.

Valerie Wágnerová

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.