Opatření by se měla sjednotit, říká Prymula. Děti chce v září zpět ve škole

úterý 28. července 2020 ·

Děti se v září mají vrátit do škol, není možné je z povinné docházky úplně eliminovat, je přesvědčen epidemiolog a vládní zmocněnec pro zdravotnictví Roman Prymula. Mohlo by se totiž stát, že by do školy nechodily dohromady rok a to je podle něj naprosto nepřijatelné. V rozhovoru pro MF DNES promluvil také o fungování nově vzniklé Rady vlády pro zdravotní rizika a covidovém semaforu Česka.
Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.