Maturity by mohly být v září, studenti by měli víc času, navrhuje ředitel gymnázia

čtvrtek 26. března 2020 ·

Celý víkend jsme návrhy ministerstva školství připomínkovali a všichni se přikláníme k tomu, že návrh zrušit maturity po 1. červnu je až poslední možnost, říká místopředseda Asociace ředitelů gymnázií Alfréd Dytrt v rozhovoru pro DVTV. Nevím, proč se nepočítá se zářijovými termíny. Vysoké školy by mohly nechat proběhnout přijímačky a v září by studenti maturitou už jen splnily podmínku přijetí, dodává.


Rozhovor ke stažení naleznete zde

1 komentářů:

Lenka Pokorná řekl(a)...
26. března 2020 v 12:11  

Tak mi nějak přijde, že pan ministr na připomínky odborných asociací nebral ohled, ostatně jako vždy.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.