NÚV nabízí informace k výběru střední školy

pátek 15. září 2017 ·

Zhruba 200 000 žáků i dospělých začíná uvažovat, kam se přihlásit na střední, vyšší nebo vysokou školu. Informační systém Infoabsolvent.cz, který provozuje Národní ústav pro vzdělávávní, může pomoci rozhodnout se každému z nich.

Které informace budete potřebovat a na www.infoabsolvent.cz je najdete:

• přehled škol a oborů pro školní rok 2017/2018
• praktické informace k přijímacímu řízení
• podrobné informace o oborech: filmové ukázky, školní vzdělávací programy
• data o uplatnění absolventů: nezaměstnanost, hodnocení studia
• obory, kde mohou studovat lidé se zdravotním omezením
• Profitest pro ověření rámcové orientace uchazeče
• praktická doporučení pro výchovné a kariérové poradce
• informace k nástavbovému studiu • informace k vyššímu odbornému studiu
• informace o školách, kde lze získat ve zkrácené době druhý výuční list (denní i dálková forma)

1 komentářů:

mirek vaněk řekl(a)...
15. září 2017 9:49  

Ano RVP v kostce.

Jen mě trochu zarazilo, že pro Informační technologie jsou klíčové předměty ze ZŠ: Matematika, Fyzika a Praktické činnosti.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.