Vývojová ročenka školství 2005/06–2015/16

pátek 24. června 2016 ·

Ročenka podává základní přehled o školství za sledované období (2004/05–2014/15) a obsahuje údaje z oblasti výkonové, ekonomické a z oblasti zaměstnanci a mzdy.

Ročenka se dělí do devíti kapitol B1 až B9, kapitola B5 je pak rozdělena do šesti oddílů. Obsah každé kapitoly (příp. oddílu) tvoří kromě úvodního textu i řada excelových tabulek. Tyto texty jsou přístupné po kliknutí na číslo kapitoly nebo oddílu.

Tabulky jednotlivých kapitol ke staženíVšechny tabulky na Disku Google

Všechny tabulky na Microsoft OneDrive

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.