Sleva 20 % na všechny knihy a poštovné ZDARMA jen do neděle!

čtvrtek 12. května 2016 ·

Jako správný knihomol určitě víte, že zítra vypukne důležitá akce. Ano, v pražských Holešovicích začíná Svět knihy 2016. I nás tam najdete s nabídkou knih, veletržní slevou a bohatým doprovodným programem.

Myslíme však i na ty, co to mají do Prahy daleko. Po celou dobu konání veletrhu v našem e-shopu nebudete platit poštovné. To totiž hradíme my! Tak směle do toho, vyberte si knihu, která potěší vaši duši. Vybírejte na www.albatrosmedia.cz.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.