Český rozhlas: Mateřské a základní školy dostanou z fondů EU 4,5 miliardy na nové pracovníky

úterý 12. dubna 2016 ·

Mateřské a základní školy si rozdělí 4,5 miliardy korun z evropských fondů. Peníze můžou čerpat od letoška do roku 2018, určené budou na podpůrný personál, vzdělávání učitelů i mimoškolní aktivity. Na dnešní tiskové konferenci to řekla ministryně školství Kateřina Valachová z ČSSD.
Doprovodný článek na webu Českého rozhlasu

6 komentářů:

Nico Pytlik řekl(a)...
12. dubna 2016 23:16  

Peníze můžou čerpat od letoška do roku 2018

A potom co. Kopnou nové pracovníky do zadele?

jir řekl(a)...
13. dubna 2016 6:24  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
jir řekl(a)...
13. dubna 2016 6:25  

Tomu se říká sedinka a máte pravdu, budou tam mít otisk boty.

Jiri Janecek řekl(a)...
13. dubna 2016 9:55  

"...určené budou na podpůrný personál, vzdělávání učitelů i mimoškolní aktivity."

Ja to chapu tak, ze vetsina je urcena na externi skolitele, ke kterym se po tom roce 2018 nasmeruje jiny penezovod...

PS: Bylo by celkem pekne, kdyby u vsech tech projektu probihalo "svlekani do naha" jako se chce zavadet treba u verejnych zakazek - aby slo kdykoli dohledat, co se vlastne v projektu chtelo, kolik kdo dostal, jake lzi si vymyslel, aby to dostal, a jak moc se to podoba dnesni skutecnosti...

Nico Pytlik řekl(a)...
13. dubna 2016 12:00  

aby slo kdykoli dohledat, co se vlastne v projektu chtelo, kolik kdo dostal, jake lzi si vymyslel, aby to dostal, a jak moc se to podoba dnesni skutecnosti...

A ono to tak není???

Jiri Janecek řekl(a)...
13. dubna 2016 12:54  

No, mozna asi jo, ale ne tak, jak bych si to predstavoval...

Treba u OP VaVPI bych si opravdu rad precetl popis cilu tech projektu, s nimiz do toho ty instituce sly, a nejsem schopen najit vic nez dvouodstavcovou anotaci... U penez bych chtel vedet vic, nez celkovou sumu z ESF a z rozpoctu.
Ale je fakt, ze v sekci "dokumenty" je takovych odkazu, ze nekde to tam mozna bude...Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.