27. 1.: Webinář Cloud pro československé učitele

pondělí 18. ledna 2016 ·

Bezplatný webinář bude inspirací pro všechny, kdo o cloudových službách uvažují, nebo je již využívají. Budeme hovořit o různých podobách cloudu, o školních zkušenostech o možnostech jejich využití. Přijdou si na své příznivci všech druhů cloudových řešení.


Podrobnosti naleznete na JiříChytil.cz.

Kromě pořadatele a moderátora Jiřího Chytila budou nejen na vaše otázky odpovídat:
  • Lukáš Bajer, Kentico Software
  • Jaroslav Oster, Prevencia IT kriminality
  • Janek Wagner, Česká škola
  • Zuzana Molčanová, Microsoft SK
  • Jiří Havlík, Institut pro další vzdělávání
  • Peter Belko, Online vzdelavánie
  • Jaroslav Šindler, Microsoft CZ
Odkaz k přihlášení na webinář: Připojit se ke skypové schůzce 27. ledna od 20 hodin.

Na vybrané nejzajímavější otázky (s tématem cloud, nastavení služby, řešení konkrétního problému) budeme přímo reagovat během webináře, na ostatní odpovíme e-mailem. Prosím, zašlete svou otázku – využijte pro vyplnění svých údajů i zapsání otázky stránku KONTAKT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.