Video: Konference Učitel IN 2015

pátek 20. listopadu 2015 ·

Podívejte se na videozáznamy z přednášek na konferenci Učitel IN 2015.


1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
20. listopadu 2015 v 4:51  

jelikož jsem zjistil, že nejsem učitel in,kůl ani trendy, začal jsem pracovat na svém brendu předčasného důchodce a dávám dohromady své portfolio (fajfku,pikslu tabáku,dávkovač patáků a papuče důchodky),pokud byste někdo potřebovali coaching , jak nacpati fajfku či sepsati ideově-politické zabezpečení vašeho boardingu , jsem kdykoliv redy,kromě poobědního osvěžujícího spánku mezi jednou a druhou hodinou odpolední.....

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.