Český rozhlas: V Česku se letos otevřelo asi 300 přípravných tříd. Nově pro všechny děti

úterý 1. září 2015 ·

Zvyknout si na prostředí školy, naučit se správně držet tužku, zdokonalit se ve výslovnosti nebo prostorové orientaci, i to je úkol přípravných tříd. Doteď je mohly navštěvovat pouze děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, ode dneška na ni mají nárok všechny bez rozdílu. Ředitelé škol volali po změně pravidel několik let.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.