Vzdělávací nabídka Národního ústavu pro vzdělávání

úterý 6. ledna 2015 ·

Kompletní vzdělávací nabídka NÚV na druhé pololetí školního roku 2014/15, kterou připravuje sekce pedagogicko-psychologického poradenství, je určena odborným pracovníkům škol, školských poradenských zařízení, zařízení ÚV, OV a preventivně výchovné péče.


Vzdělávací nabídka NÚV ke stažení ve formátu PDFNa jednotlivé vzdělávací programy se můžete přihlásit online přihláškou. Oznámení o zařazení do vzdělávacího programu je přihlášeným zasláno tři pracovní dny po uzávěrce přihlášek.

Po organizační stránce vzdělávání zajišťují Mgr. Nataša Habarta Alešová (natasa.alesova@nuv.cz), PaedDr. Zuzana Jalloul (zuzana.jalloul@nuv.cz), Lucie Škodová (lucie.skodova@nuv.cz) a Ivana Biskupová (ivana.biskupova@nuv.cz) – viz k tomu ve vzdělávací nabídce položka organizační garant.

S vašimi případnými dotazy se vždy obracejte na toho organizačního garanta, který je uveden u příslušného vzdělávacího programu.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.