CooBoo je IN už 5 let - Celý říjen COOL sleva 25 % a knižní dárky zdarma

čtvrtek 2. října 2014 ·Nakladatelství CooBoo slaví v říjnu svoje 5. narozeniny. Celý měsíc tak dostanete v e-shopu Albatrosmedia.cz na všechny knihy nakladatelství slevu 25 % - to je COOL! A navíc rozdáváme 105 knižních dárků pro prvních 105 zákazníků s nákupem nad 500 Kč.

Nakupte v říjnu na Albatrosmedia nad 500 Kč a vyberte si hned svůj HUSTEJ knižní dárek od nakladatelství CooBoo ZDARMA na www.albatrosmedia.cz/cooboonarozeniny.  

Akce kniha zdarma z CooBoo platí pouze pro objednávky v hodnotě 500 Kč a více přijaté v termínu 1. 10. - 31. 10. 2014. Dárky je možné vybírat do 2. 11. 2014 nebo do vyčerpání zásob dárků.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.