Bezpečnostní problém na České škole (AKTUALIZOVÁNO)

pátek 21. března 2014 ·

Byli jsme upozorněni na problém v prohlížeči Google Chrome, kde se některým čtenářům zobrazilo hlášení:Chybové hlášení bylo zřejmě způsobeno vložením obrázku, audionahrávky nebo dokumentu z webu eduin.cz. Pokusíme se je průběžně zkontrolovat a v případě nutnosti odstranit.

Domníváme se ale, že vzhledem k použití redakčního systému Blogger a prohlížeče Google Dokumenty, žádné nebezpečí čtenářům nehrozí.

AKTUALIZACE: V 9.36 byly obrázky z webu EDUin částečně odstraněny a úvodní strana České školy se zobrazuje bez problémů.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.