Zeptejte se Deepaka na zdraví a životní styl

pátek 21. února 2014 ·

Dobré zdraví je základem vaší duchovní cesty

Americký lékař a spisovatel Deepak Chopra v této knize shromáždil otázky svých čtenářů, kteří se na něj v posledních deseti letech obraceli s dotazy týkající se zdraví a životního stylu. Na cestě k dosažení rozšířeného vědomí je důležité udržování fyzické a emoční rovnováhy. Proto musíme naslouchat vlastnímu tělu a v případě potřeby vyhledat odpovídající léčbu či radu. Množství rad nabízí autor nyní všem, kteří budují svou duchovní cestu.

V této publikaci naleznete otázky a odpovědi týkající se:

  • životního stylu,
  • zdravého spánku,
  • emočního zdraví,
  • duševního zdraví,
  • závislostí,
  • léčení,
  • mysli a těla.

Dobré zdraví je základem, na kterém můžeme vybudovat svou duchovní cestu.

Ukázky stran:
Doporučená cena 199 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu knihy.cpress.cz.

1 komentářů:

Jenyk řekl(a)...
21. února 2014 v 20:39  

Chápu, že si Česká škola musí i něčím přivydělat, ale rozumné vzdělávání a Deepak Chopra?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.