Přečtěte si: Do vedení ministerstva školství zamíří Mlsna i Šojdrová

pátek 24. ledna 2014 ·

Na postu náměstka pro vysoké školy by Chládek rád viděl rektora UK Václava Hampla.


Z článku Jakub Novák v Aktuálně.cz vybíráme:

Informaci potvrdil i samotný Mlsna. "S panem senátorem jsme se potkali a debatovali, načež projevil zájem využít mých dlouholetých zkušeností. Předběžná dohoda padla, našli jsme s panem senátorem společnou řeč," řekl Mlsna.

Nominaci na náměstka za KDU-ČSL získala Michaela Šojdrová. "Ano, nominaci mám," řekla deníku Aktuálně.cz. Šojdrová by měla dostat na starosti oblast regionálního školství. Vedle ní byli původně ve hře ještě Viktor Kubát a Jaroslav Fidrmuc.


Komentář Jiřího Zlatušky:

Údaj o panu Mlsnovi mířícím na MŠMT na místo po Jiřím Nantlovi je - pevně věřím - novinářská kachna a cílená diskreditace budoucího mnistra Chládka. Mohli ještě ve stejném stylu přidat třeba Davida Ratha jako náměstka pro regionální školství, Karolinu Peake na náměstkyni pro cokoli a někoho od Petra Fialy nebo Josefa Dobeše na šéfování Národní akreditační agentury (bez ohledu na to, že neexistuje).

Je zřejmé, že se pan Mlsna snaží zachránit před odchodem ze státní správy a novinám je schopen nakukat cokoli. Přinejmenším některé z podobných kachen by ale média mohla být schopna odstínit sama.

5 komentářů:

Simona CARCY řekl(a)...
24. ledna 2014 v 11:48  

Také jsem byla nepřímo oslovena...

Nicka Pytlik řekl(a)...
24. ledna 2014 v 12:23  

Já jsem zase zůstal přímo neosloven.

BP řekl(a)...
25. ledna 2014 v 9:02  

A já už nechci být oslovena! Mě laskavě vynechte!

obyčejná učitelka řekl(a)...
25. ledna 2014 v 22:21  

Zase Šojdrová?
http://www.ceskaskola.cz/2012/02/ozveny-dne-michaela-sojdrova-tomas.html

obyčejná učitelka řekl(a)...
25. ledna 2014 v 22:23  

A pořád dál Zaorálek???
http://www.ceskaskola.cz/2011/12/martin-rychlik-dobesuv-muz-pro-evropske.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.