GEG ČR: Tablet v rukou učitele aneb Učitel ve spárech tabletu

pátek 17. ledna 2014 ·

V úterý 14. ledna 2014 učitelé z GEG Učte s námi a GEG Děčín vysílali webinář s názvem Tablet v rukou učitele aneb Učitel ve spárech tabletu. Přinášíme jeho záznam a přílohy.

Pět učitelů z různých škol předvedlo aplikace, které jim pomáhají při práci ve škole. Zkušenosti s tablety se systémem Android ukázali Lidka Kovaříková a Martin Lána, tablety iPad předvedli Petra Boháčková, Iva Jelínková a Slávek Hora. Webinářem provázela Jitka Rambousková.Slíbili jsme, že přidáme seznam aplikací, o kterých se mluvilo. Slib rádi plníme - tady je, včetně odkazů na zdroje, odkud aplikaci můžete získat. (Seznam je k dispozici i v Google Dokumentu).


Sociální sítě apod. • Pinterest
Fotky • Phonto

Myšlenkové mapy • SimpleMind  
 • MindBoard


Aplikace pro práci žáků a s žáky • Quizlet
 • English Flashcards


 • Jazyky bez bariér

 • Anglická nepravidelná slovesa


 • Nepravidelná anglická slovesa


 • Český jazyk pravopis


 • Matematika příklady


 • BookCreator


 • Bitsboard


 • Click n´Talk


Podpora práce učitele • Teacher Tool Flex


 • Keep
Obsluha tabletu, nové aplikace • Remote Desktop


 • AirServer


 • Apps Gone Free


 • Appshopper socialA pro úplnost ještě úvodní prezentace Martina Lány:


Děkujeme, že jste se dívali!


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.