333 tipů a triků pro iPhone, iPad, iPod

pondělí 20. ledna 2014 ·

Objevte a ovládněte svět zařízení od Apple

Přešli jste na čerstvě zařízení od Applu nebo jste již zkušenými uživateli iPhonu, iPadu či iPodu a chtěli byste se s nimi naučit lépe pracovat? Rádi byste objevili všechny skryté možnosti operačního systému iOS 7?


Pak je tato kniha plná neokoukaných tipů a triků určená právě pro vás! Zkušený autor vás provede všemi zákoutími aktuálního systému iOS 7 od Applu a pomůže vám využít jejich potenciál pro práci i zábavu na 100 %. Neomezuje se přitom pouze předinstalované aplikace, ale vybírá to nejlepší z nepřeberné záplavy aplikací třetích stran dostupných v obchodě App Store.


S knihou se mimo jiné naučíte, jak:

  • Synchronizovat obsah zařízení přes iTunes
  • Kreativně využívat aplikace iPhonu, iPadu a iPodu
  • Správně nastavit a spravovat všechna zařízení
  • Pracovat s dokumenty a kancelářskými aplikacemi
  • Využívat Apple zařízení pro navigaci a cestování
  • Využívat zařízení k práci a co dělat, když narazíte na problém
  • Nastavit omezení a získat vhodné aplikace pro vaše děti
  • Zrychlit chod zařízení a mnoho dalších užitečných triků
Kniha zohledňuje všechny novinky, které přináší iOS 7, i specifika českého trhu.

Ukázky stran: 

Doporučená cena 269 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.