5. 10.: V Čechách proběhne první vzdělávací festival

středa 25. září 2013 ·

Internetový portál Naučmese.cz pořádá pro fanoušky seberozvoje první festival svého druhu v České republice. Organizátoři nabízí možnost zajít si až na 6 kurzů v jeden den.


Za jednu vstupenku se mohou návštěvníci účastnit kurzu zdravé stravy a vegetariánství, tvůrčího psaní, sociálních médií, výroby sushi, GTD, myšlenkových map, trénování paměti, pletení košíků či domácí přípravy kvalitní kávy. Osmý kurz si návštěvníci vyberou sami, zatím se mohou rozhodnout mezi fintami pro cestovatele, první pomocí a kurzem prezentace.

„Kurzy jsou zajímavé tím, že lektoři dokážou nadchnout při předávání své vášně všechny účastníky. Navíc se žáci mezi sebou seznámí a poměrně často si zde najdou nové přátele. Několika lektorům Naučmese změnilo život. Ať už přestali chodit do práce a pracují jen jako lektoři, či našli na kurzech nový okruh přátel, se kterými začali podnikat,” říká Adam Marčan, jeden ze zakladatelů Naučmese.cz.

Účastníci stráví na festivalu 9 hodin čistého času, které mohou využít dle libosti. Za celodenní vstup na akci, kde je zajištěno jídlo a kvalitní catering, zaplatí 1250,- Kč.

Vzdělávací festivaly jsou populární na celém světě. Naučmese Fest je prvním celodenním festivalem v České republice. „Abychom se všichni lépe poznali, kapacita Naučmese Festu je pouze 100 účastníků. Polovina vstupenek je už nyní pryč, bez výraznější propagace festivalu,“ doplňuje Marčan.

O Naučmese.cz

Naučmese.cz bylo založeno v březnu 2012 a je platformou, která funguje na bázi: nauč mě, nauč se, naučme se. Jeho tvůrci věří, že nemusíte být certifikovaný profesionál na to, abyste mohli své nabyté vědomosti předávat dál. Momentálně se na jeho rozvoji a chodu podílí Alžběta Rektorisová, Josef Nevoral, Adam Marčan a Jan Tinka.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.